832920-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Trädgårdstjänster – Utemiljö Skötsel Lerum, Floda, Gråbo och Aggetorp
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUtemiljö Skötsel Lerum, Floda, Gråbo och Aggetorp
BeskrivningFörbo AB avser att handla upp ett ramavtal för utemiljö skötsel av våra bostadsområden i Lerum, Floda, Gråbo och Aggetorp. Anbud lämnas på samtliga områden.
Intern identifierare25/10
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 77300000 Trädgårdstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000