2. Förfarande
Förfarande
Titel: Renovering av båt (byte av två motorer) - kosterhavet västra götaland
Beskrivning: Båt på Kosterhavet har två motorer med ca 5000 drifttimmar. Behov av ett motorbyte som ersätter både befintliga motorer och drev (annan typ av drivlina). Detta innebär två nya motorer, ta bort allt gammalt i båten, anpassa båten för de nya motorerna (arbete med skrovet).
Intern identifierare: 512-41661-2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50244000 Renovering av skepp och båtar
Ytterligare klassificering (cpv): 34520000 Båtar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000