2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fastighetssystem
Beskrivning: Upphandlingen avser att täcka beställarens behov av systemstöd för administration och förvaltning av fastigheter.
Intern identifierare: 2023/20
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72222300 IT-tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000