See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kolkälla till reningsverk
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal för att säkerställa tillgång till kolkälla på Tekniska verkens reningsverk (Nykvarn).
Intern identifierare: 25/82
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24000000 Kemiska produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Del 1
Beskrivning: Se FFU
Intern identifierare: 1709550