2. Förfarande
Förfarande
Titel: 2 Skotare Naturbruksgymnasiet Slotte
Beskrivning: Upphandlingen omfattar köp av två (2) stycken skotare inklusive serviceavtal till Slottegymnasiet Naturbruksprogrammet i Ljusdal. 2 skotare ska avyttras, bytas in.
Intern identifierare: 15981
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 16100000 Jordbruks- och skogsmaskiner för markberedning eller odling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 2 Skotare Naturbruksgymnasiet Slotte