833548-2025 - Resultat
Sverige – Säkerhetstjänster – Bevakningstjänster
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelBevakningstjänster
BeskrivningUpphandlingen avser Bevakning- och säkerhetstjänster inkl. rondering, väktartjänster och Fastighetsjour till Söderköpings kommun.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79710000 Säkerhetstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:106688:Lot:1