2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lönehanteringstjänst
Beskrivning: Fastighets AB Förvaltaren, inklusive dess dotterbolag, välkomnar leverantörer att lämna anbud i upphandlingen av lönehanteringstjänst inklusive tidrapporteringssystem. Syftet med upphandlingen är att den framtida leverantören ska kunna leverera en lönehanteringstjänst med ett lönesystem som kan integreras mellan Beställarens befintliga system och ett kommande HR-system som upphandlas separat.
Intern identifierare: FV-25/0061
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79211110 Lönehantering
Ytterligare klassificering (cpv): 48450000 Programvara för tidsredovisning eller personal
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Administrativa krav
Intern identifierare: 1840738-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Uteslutning och kvalificering
Intern identifierare: 1840739-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Kravspecifikation
Intern identifierare: 1840740-2