2. Förfarande
Förfarande
Titel: Laddinfrastruktur
Beskrivning: Se upphandlingsdokument för information.
Intern identifierare: Ten 2024/641
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71314000 Energi och tillhörande tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 31158000 Laddningsanordningar, 31680000 Elektrisk utrustning och tillbehör, 34144900 Elfordon, 44212226 Elstolpar, 45310000 Installation av elektriska ledningar och armatur, 51110000 Installation av elektrisk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000