83413-2020 - ResultatSverige-Umeå: Planering och genomförande av forskning och utveckling
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
European Social Survey runda 10, datainsamling Sverige
Referensnummer: FS 2.1.2-1861-19
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
73300000 Planering och genomförande av forskning och utveckling
II.1.4.
Kort beskrivning
European Social Survey runda 10. Uppdraget innebär förarbete, datainsamling samt efterarbete.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen