2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal - Tömning och bortforsling av fett från fettavskiljare och vegetabiliska oljor
Beskrivning: Norrköpings kommun inbjuder er att lämna anbud på ramavtal tömning och bortforsling av fett från fettavskiljare och vegetabiliska oljor. Anbud ska lämnas i enlighet med förfrågan.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:119668:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster, 90510000 Avfallshantering, 90513000 Hantering av ofarligt avfall, 90512000 Avfallstransport