2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ekonomisystem som molntjänst åt Hoforshus AB
Beskrivning: Hoforshus AB upphandlar ett nytt ekonomisystem som molntjänst. Anbudsgivare som inkommer med anbud bör vara tillgänglig anbudsgenomgång och systemvisning under vecka 46 men även vecka 47 kan vara möjlig.
Intern identifierare: IKH2023_13
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72268000 Tillhandahållande av programvara
Ytterligare klassificering (cpv): 48812000 Ekonomiska informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Hoforshus AB upphandlar ett nytt ekonomisystem som molntjänst.
Intern identifierare: Ekonomisystem som molntjänst åt Hoforshus AB