83444-2025 - Resultat
Sverige – Rekryteringstjänster – Rekrytering av chefer och specialister
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRekrytering av chefer och specialister
BeskrivningUpphandlingen omfattar rekrytering av chefer och specialister samt search av chefer, exekutiva chefer och specialister.
Intern identifierareIU24-52
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79600000 Rekryteringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000