2. Förfarande
Förfarande
Titel: v604 Slandrom-Bye GC-väg, Planläggningsprocess + bygghandling
Beskrivning: v604 Slandrom-Bye GC-väg Planläggningsprocess
Intern identifierare: KOM-414631
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: v604 Slandrom-Bye GC-väg, Planläggningsprocess + bygghandling