834507-2025 - Resultat
Sverige – Bemanningstjänster för enskilda – Bemanningstjänster inhyrd personal
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelBemanningstjänster inhyrd personal
Beskrivning.
Intern identifierareDnr 2025-021
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 98513100 Bemanningstjänster för enskilda
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000