2. Förfarande
Förfarande
Titel: Serviceavtal VAX-turbiner
Beskrivning: Uppdraget avser heltäckande service och förebyggande underhåll på turbin B2541 (Linje 3) och B2575 (Linje 4) på Kraftvärmeverket på Spillepengsgatan 13. Avtalsspärr löper ut 2025-12-22
Intern identifierare: 2025-067
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 51100000 Installation av elektrisk och maskinteknisk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000