2. Förfarande
Förfarande
Titel: A field monitoring and control system based on probes using the nuclear magnetic resonance (NMR) technique
Beskrivning: A field monitoring and control system based on probes using the nuclear magnetic resonance (NMR) technique.
Intern identifierare: V 2024/2722
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000