See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Drivmedel stationstankning - Bemannad station Avesta kommun
Beskrivning: Välkommen att lämna anbud i upphandlingen av stationstankning vid bemannade station i Avesta kommun! Upphandlingen avser ett ramavtal för köp av drivmedel genom stationstankning vid bemannade station i Avesta. Avtalet omfattar även tillhandahållande av företagskort för köp av drivmedel och betalning av parkeringsavgifter. Ta chansen att tillhandahålla drivmedel i Avesta, vi ser fram emot erat anbud. Se även separat upphandling av stationstankning - obemannade stationer för våra ytterområden!
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 09000000 Petroleumprodukter, bränsle, elektricitet och andra energikällor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:123642:Lot:1