83599-2024 - Resultat
Sverige – Reparation och underhåll av bilar – Verkstadstjänster för service, reparation och underhåll av fordon
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelVerkstadstjänster för service, reparation och underhåll av fordon
BeskrivningUpphandlingen omfattar ramavtal med verkstäder för att reparera, underhålla och serva kommunens fordon.
Intern identifierareSBN 2023-000626
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50112000 Reparation och underhåll av bilar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000