2. Förfarande
Förfarande
Titel: Full service agreement for a electron microscope Hitachi 3300FS
Beskrivning: Annual service contract for a Hitachi 3300FS, including replacement of the emitter if needed.
Intern identifierare: V 2025/2690
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50430000 Reparation och underhåll av precisionsutrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 38511000 Elektronmikroskop, 51430000 Installation av laboratorieutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Full service agreement for a electron microscope Hitachi 3300FS