83636-2018 - ÄndringSverige-Jönköping: Kontorshjälp
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Printning och utskickstjänster åt Jordbruksverket
Referensnummer: 2.8.11-358/18
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79500000 Kontorshjälp
II.1.4.
Kort beskrivning
Inbjudan att lämna anbud
Jordbruksverket bjuder in till att lämna anbud på printning och utskickstjänster åt Jordbruksverket.
Uppgiften om volym är bara en vägledning och kan därför komma att variera under avtalstiden.
Uppdraget omfattar printning och utskick:
— av e-brev, se dokumentdel punkt 4,
— från Jordbruksverkets system Duvan, se dokumentdel punkt 5.