83637-2018 - ÄndringSverige-Stockholm: Reparation och underhåll
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Värmepumpar, driftentreprenad
Referensnummer: 17/20
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50000000 Reparation och underhåll
II.1.4.
Kort beskrivning
Driftsentreprenaden avser drift- och service entreprenad av -värmepumpsanläggningar inom Stockholmshems fastighetsbestånd.