83694-2024 - Resultat
Sverige – Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster – Konsulter arkitekter- Falun
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKonsulter arkitekter- Falun
BeskrivningArkitekt- och byggnadsingenjörstjänster
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelKonsulter arkitekter- Falun (Support)
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:91623:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 71210000 Arkitektoniska konsulttjänster, 71221000 Arkitekttjänster avseende byggnader, 71223000 Arkitekttjänster avseende utbyggnader