See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kylservice
Beskrivning: Upphandlingen avser service, reparation och årliga kontroller av kylanläggningar inom Vara kommun.
Intern identifierare: 2024-70
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000