See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Cykeltillbehör
Beskrivning: Upphandling av servicestationer till cyklar, pollare, cykelställ mm
Intern identifierare: KS 25/33
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34430000 Cyklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Upphandling av ramavtal för löpande avrop av allmänna cykeltillbehör så som pump och servicestation, cykelställ, pollare, flyttbara cykelställ, cykeltak, cykelställsavskärmning visuell cykelmarkör, laddskåp och förvaringsskåp för batterier.
Intern identifierare: 1663434-0
Ytterligare klassificering (cpv): 34432000 Delar och tillbehör till cyklar, 34928450 Pollare
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsområde 1
Beskrivning: Upphandling av ramavtal för löpande avrop av allmänna cykeltillbehör så som pump och servicestation, cykelställ, pollare och pollare med belysning, flyttbara cykelställ, cykeltak och cykelställsavskärmning
Intern identifierare: 1717651-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsområde 2
Beskrivning: Upphandling av ramavtal för löpande avrop av specialcykelställ - figurativ utformning, fristående/flyttbart cykelställ, visuell cykelmarkör
Intern identifierare: 1717654-2
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Anbudsområde 3
Beskrivning: Upphandling av ramavtal för löpande avrop av laddskåp och förvaringsskåp för batterier till cyklar
Intern identifierare: 1762453-3