2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skogsbrandsbevakning med flyg i Östergötland
Beskrivning: Upphandlingen omfattar Skogsbrandsbevakning med flyg i Östergötland
Intern identifierare: 16836-2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60440000 Flygning och tillhörande tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 75251110 Brandskyddstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000