837295-2025 - Resultat
Sverige – Fisk, skaldjur och akvatiska produkter – Färsk fisk
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelFärsk fisk
BeskrivningUpphandling av Färsk Fisk
Intern identifierareKS 2025/0870
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 03310000 Fisk, skaldjur och akvatiska produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000