837481-2025 - Resultat
Sverige – Bygg- och anläggningsarbeten: byggnader med anknytning till järnvägstransport – Halmstad C Bangårdsombyggnad Ställverksbyte Utförandeentreprenad
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelHalmstad C Bangårdsombyggnad Ställverksbyte Utförandeentreprenad
BeskrivningStällverksbyte på Halmstad C Utförandeentreprenad
Intern identifierareKOM-415998
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45213320 Bygg- och anläggningsarbeten: byggnader med anknytning till järnvägstransport
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareHalmstad C Bangårdsombyggnad Ställverksbyte Utförandeentreprenad