2. Förfarande
Förfarande
Titel: 2 st Hjullastare till Lumire
Beskrivning: 2 st Hjullastare Fritt levererat till Luleå kommun
Intern identifierare: KLF 2024/1016
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144710 Hjullastare
Ytterligare klassificering (cpv): 34140000 Tyngre motorfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 2 st Hjullastare till Lumire