2. Förfarande
Förfarande
Titel: Nattågstrafik Stockholm-Duved 2026-2029
Beskrivning: Nattågstrafik på sträckan Stockholm-Duved under trafikperioden december 2026 till december 2029. Option på förlängning med 1+1 år, till och med december 2031.
Intern identifierare: KOM-419734
Typ av förfarande: Öppet
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60210000 Kollektivtrafik med tåg
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Nattågstrafik Stockholm-Duved 2026-2029