8380-2026 - Resultat
Sverige – Övervakning och kontroll – Säkerhetsövervakning som tjänst
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSäkerhetsövervakning som tjänst
BeskrivningSäkerhetsövervakning som tjänst
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71700000 Övervakning och kontroll
Ytterligare klassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd, 79710000 Säkerhetstjänster, 79711000 Larmövervakningstjänster, 79714000 Övervakningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelSäkerhetsövervakning som tjänst (SOC)