83806-2025 - Resultat
Sverige – Målning och glassättning – Ramavtal måleriarbeten samt sprutmålning av snickerier 2025
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal måleriarbeten samt sprutmålning av snickerier 2025
BeskrivningRamavtalet omfattar måleriarbeten samt sprutmålning av snickerier i LKFs fastighetsbestånd. Ramavtalet är uppdelat i fem (5) kategorier och geografiska områden. Anbud kan lämnas på en eller flera kategorier och för ett eller flera geografiska områden.
Intern identifierare24/44
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45440000 Målning och glassättning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000