838061-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Konsulttjänster för väg- och vattenbyggnad – Förfrågningsunderlag, bygghandling samt del av vägplan avseende vattenskyddsåtgärder väg 148 inom region Gotland
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFörfrågningsunderlag, bygghandling samt del av vägplan avseende vattenskyddsåtgärder väg 148 inom region Gotland
BeskrivningBygghandling samt delar av vägplan avseende vattenskyddsåtgärder väg 148 inom region Gotland
Intern identifierareKOM-419594
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71311000 Konsulttjänster för väg- och vattenbyggnad
Ytterligare klassificering (cpv): 71530000 Konsulttjänster för bygg- och anläggningsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareFörfrågningsunderlag, bygghandling samt del av vägplan avseende vattenskyddsåtgärder väg 148 inom region Gotland