83814-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Masspektrometer – ToF-SIMS
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelToF-SIMS
BeskrivningOne (1) Time-of flight Secondary Ion Mass Spectrometry system.
Intern identifierareUH 2024/67
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 38433100 Masspektrometer
Ytterligare klassificering (cpv): 38432000 Analysapparatur
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareToF-SIMS