See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Reparation på vitvaror och köksutrustning (ej storkök)
Beskrivning: Uddevalla kommun behöver ett nytt ramavtal gällande reparation på vitvaror och hushållsmaskiner (ej storkök)
Intern identifierare: KS/2025:750
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 34913000 Diverse reservdelar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000