2. Förfarande
Förfarande
Titel: MESAM, Forskningsprogrammet Människa, Energisystem, Samhälle.
Beskrivning: Uppdraget som kommunikationsstöd för MESAM är att sprida kunskap och resultat från programmet, samt att bidra till att forskningen genomförs i samverkan och dialog med relevanta målgrupper för att underlätta kunskapsutbyte mellan forskare och samhällsaktörer.
Intern identifierare: 2025-11884
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 73000000 FoU-tjänster samt tillhörande konsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Krav på leverantören
Beskrivning: Enligt upphandlingsdokument
Intern identifierare: 1825485-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Utvärdering
Beskrivning: Enligt upphandlingsdokument.
Intern identifierare: 1825486-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Krav på anbudet
Intern identifierare: 1825487-2