2. Förfarande
Förfarande
Titel: Väderskydd och övrig utrustning
Beskrivning: Upphandling av väderskydd och övrig utrustning för Skånetrafiken
Intern identifierare: 62/2025
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44212321 Busskurer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Huvudklassificering (cpv): 34928400 Utrustning för allmän plats
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Mall (Tvåstegsförfarande)
Beskrivning: Avrops avtal
Intern identifierare: 1768646-1
Huvudklassificering (cpv): 44000000 Konstruktioner och konstruktionsmaterial; konstruktionshjälpmedel (utom elutrustning)
Ytterligare klassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel