Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45300000 Byggnadsinstallationsarbeten
Ytterligare klassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete, 45310000 Installation av elektriska ledningar och armatur, 51110000 Installation av elektrisk utrustning, 51700000 Installation av brandskyddsutrustning
Leveransplats
Del av land (NUTS): Uppsala län (SE121)
Land: Sverige
Värde