Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45200000 Delar av eller kompletta bygg- och anläggningsarbeten samt väg- och vattenarbeten, 45310000 Installation av elektriska ledningar och armatur, 45314000 Installation av telekommunikationsutrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Totalentreprenad El Tele Kv. Vågdalen.