See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Säker digital kommunikation DIS - Växjö kommun
Beskrivning: Upphandling av SDK med tillhörande kringtjänster.
Föregående meddelande: 123456-2024
Intern identifierare: KS 2025-00041
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem, 48510000 Programvara för kommunikation
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000