83892-2018 - KonkurrensutsättningSverige-Mölndal: Konsulttjänster för marknadsföring
Meddelande om upphandling – försörjningssektorerna
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Digital teknikbyrå
Referensnummer: Dnr 2018.3438-11:1
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79413000 Konsulttjänster för marknadsföring
II.1.4.
Kort beskrivning
Mölndal Energi söker en långsiktig digital samarbetspartner som stöd i att vidareutveckla och optimera sin närvaro i samtliga digitala kanaler.
Uppdraget rör framtagande, integration med befintliga system, drift och förvaltning av en digital plattform i syfte att stödja Mölndal Energis kommunikationsstrategi.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen