2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Hud- och hårvårdsprodukter för Liseberg
Beskrivning: Ramavtal avseende hud- och hårvårdsprodukter för Liseberg AB inklusive dotterbolags anläggningar.
Intern identifierare: 25-0332
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33700000 Hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000