See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: ID-band
Beskrivning: Upphandlingen avser ID-band för identifiering av patienter.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: ID-band i färg
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:117430:Lot:1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: ID-band för barn
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:117430:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: ID-band för mor och barn
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:117430:Lot:3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: ID-band för vuxna
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:117430:Lot:4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: ID-band för utskrift A4
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:117430:Lot:5