83913-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Tillhandahållande av programvara – Digitalt personaltillståndssystem för VGR:s parkeringverksamhet
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelDigitalt personaltillståndssystem för VGR:s parkeringverksamhet
BeskrivningVästfastigheter bygg och förvaltning upphandlar digitalt personaltillståndssystem för VGR:s parkerings verksamhet.
Intern identifierareSFSS 2026-00134
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72268000 Tillhandahållande av programvara
Ytterligare klassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem, 48219300 Programvara för administration, 48400000 Programvara för affärstransaktioner och personliga affärer, 48450000 Programvara för tidsredovisning eller personal, 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster, 72250000 System- och stödtjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000