839254-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Sopbilar – Renhållningsfordon 2 fack baklastande
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelRenhållningsfordon 2 fack baklastande
BeskrivningKöp av två (2) stycken Renhållningsfordon 2 fack baklastande
Intern identifierareLIM 2025/356
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34144511 Sopbilar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000