83941-2023 - ÄndringSverige-Borås: Datorrelaterad utrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Användarnära IT-produkter
Referensnummer: 22/122
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30230000 Datorrelaterad utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar användarnära IT-produkter till RISE omfattande t.ex datorer, mobiltelefoner, skärmar m.m