2. Förfarande
Förfarande
Titel: Support- och underhållsavtal Sectra EIM
Beskrivning: Service, support- och underhållsavtal för Secra EIM för upprätthållande av redan avtalad funktionalitet- Utveckling är exkluderad.
Intern identifierare: RB2024-0563
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48814000 Medicinska informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Support- och underhållsavtal Sectra EIM