839576-2025 - Resultat
Sverige – IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd – Specifik upphandling avseende IT- Kommunikatör, Generationsskifte vårdens IT
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSpecifik upphandling avseende IT- Kommunikatör, Generationsskifte vårdens IT
BeskrivningSpecifik upphandling avseende IT- Kommunikatör (nivå 4), Generationsskifte vårdens IT, till Regionledningskontoret.
Intern identifierareRS 2025-1235
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000