839581-2025 - Resultat
Sverige – Hjärtklaffar – Hjärtklaffar, grafter samt annuloplastikband- och ringar
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelHjärtklaffar, grafter samt annuloplastikband- och ringar
BeskrivningUpphandlingen avser inköp av produkter inom området Mekaniska och biologiska hjärtklaffar, Mekaniska och biologiska grafter samt annuloplastikband/-ringar.
Intern identifierare2025-O000208
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33182220 Hjärtklaffar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelAdministrativa föreskrifter
Intern identifierare1648821-6899aa467d41c0d56f22970d
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelKravspecifikation - Generella krav
Intern identifierare1701804-6899aa467d41c0d56f229710