83967-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Tjänster utförda av parkeringsvakter – Parkeringsövervakning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelParkeringsövervakning
Beskrivningse upphandlingsunderlag
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 98351110 Tjänster utförda av parkeringsvakter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Beskrivning.