2. Förfarande
Förfarande
Titel: Nyproduktion Kv Spettet 4, Lidköping
Beskrivning: Nyproduktion Kv Spettet 4, Lidköping
Intern identifierare: 2025-13
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45211300 Byggnation av bostäder
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000